• Przechowalnia 0
 • Koszt dostawy

  Z uwagi na Państwa satysfakcję zależy nam, aby oferowane przez nas wysokiej jakości produkty szybko, sprawnie i bez uszkodzeń docierały do zamawiającego.


  W trosce o Państwa wygodę staramy się wszystkie zamówienia realizować poprzez firmę kurierską.


  Dostawa Gratis

  Bezpłatna dostawa dotyczy zamówień o wartości powyżej 189,00 PLN. Oznacza to, że dostawa przesyłki odbywa się na koszt Sklepu bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski. W pozostałych przypadkach, łączna należność za zakupy zostanie powiększona o koszt przesyłki zgodny kwotami podanymi w TABELI OPŁAT.

  Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny, na Państwa życzenie wystawiamy również faktury.

  Gdy chcesz by zamówione przedmioty zostały wysłane poza Europę – skontaktuj się z obsługą sklepu, która chętnie wyceni przesyłkę i poda Ci dane do przelewu.
  Wyślij zapytanie na adres
  sklep@herbacianespecjaly.pl

   


  Płatności przelewem dokonuje się na konto ING BANK ŚLĄSKI 18 1050 1025 1000 0023 4035 4170

   

  Płatność kartą kredytową lub płatniczą

  system płatności on-line Przelewy24 – operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068. System płatności realizuje płatności kartami płatniczymi, blik, PayPo, system ratalny.

  Całkowity czas dostawy:

  Przy każdym produkcie podany jest czas wysyłki (liczba dni roboczych). Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu. Jeżeli towary są dostępne na stanie magazynowym towar staramy się wysłać jak najszybciej. Zamówienie na towary o różnych podanych czasach wysyłki realizowane jest po skompletowaniu całości zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie naszego sklepu internetowego obsługa sklepu skontaktuje się mailowo, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.  Do czasu wysyłki należy dodać 1-2 dni roboczych (w przypadku wysyłki firmą kurierską) albo 3-5 dni roboczych (w przypadku wysyłki Pocztą Polską), aby wiedzieć, kiedy można spodziewać się dostarczenia zamówienia.

   

   Odbiory osobiste:

  Odbiory osobiste są realizowane w naszym sklepie przy ulicy św. Bonifacego 92. Po przygotowaniu zamówienia wysyłamy e-mail z informacją o możliwości odbioru.

   

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.